naše služby

Od roku 2005 se zabýváme vývojem a provozem služeb, ke kterým přistupujete pomocí webového prohlížeče. Nasbírali jsme mnoho zkušeností, které jsme připraveni nabídnout vám či vašim klientům.

Naší největší devizou je schopnost komplexně zajistit svěřený projekt – od prvotního návrhu přes vývoj po jeho provoz a další rozvoj.

[design/2012/perex-sluzby-bg.png]

klíčové vlastnosti našich služeb:

[services-icon1.png]

Projekty na klíč

Umíme pod vaši hlavičkou zajistit celý projekt na klíč, ale stejně můžeme vámi dodaný projekt jen provozovat a řešit support (v rámci dohodnutého SLA). Samozřejmě opět ve vašich barvách.

[services-icon2.png]

Zázemí pro projekty

Díky provozu a rozvoji vlastních projektů disponujeme plně kvalifikovaným a vzájemně zastupitelným týmem, a tím umíme poskytnout vašim projektům potřebné zázemí.

[services-icon3.png]

Partnerské projekty

Snažíme se, aby naše partnerské služby nepůsobili pro subjekty působící v této oblasti jako konkurence, ale spíše jako vhodná synergie zázemí a zkušeností vzájemně profitující z různých segmentů trhu, kde působí.

přidaná hodnota našeho řešení ve 4 bodech:

[neomezena-zaruka.png]

Nabízíme
neomezenou záruku

Poskytujeme neomezenou záruku na provoz a funkčnost CMS včetně technické podpory v režimu 24/7!

[stale-vyvijime.png]

Stále vyvíjíme

Díky vlastním projektům jsme neustále stavěni před nové výzvy a úkoly. Musíme reagovat na nové podněty a požadavky. Proto stále analyzujeme a následně připravujeme globální řešení, díky kterým ale umíme nová vylepšení nabídnout i pro stávající klienty.

[provoz-upravy.png]

Provoz ani úpravy nejsou
závislé
na nás jako jediném dodavateli

Naše aplikace lze provozovat mimo naše technické zázemí, protože zásadní část našeho řešení je uvolněna jako tzv. volný software. I v případě, že by se po nás slehla zem, nejsou případné úpravy aplikace vázány na nás.

[zakaznicky-servis.png]

Poskytujeme
zákaznický servis

Nabízíme kompletní správu obsahové části i po spuštění projektu bez nutnosti uzavření servisní smlouvy. Jsme připraveni společně analyzovat úspěšnost nasazeného řešení a přizpůsobit projekt výsledkům.

nahoru